Ochrana osobních údajů

Společnost APIGRO s.r.o. je registrovaným správcem osobních údajů a je vedena u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00043584. Osobní údaje (zejména jméno, příjmení a adresa) zákazníků jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších dodatků a předpisů.

Společnost APIGRO s.r.o. prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nim nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Veškeré údaje získané od zákazníků jsou užívány výhradně pro vnitřní potřebu společnosti APIGRO s.r.o. (za účelem úspěšného splnění smlouvy) a v žádném případě nejsou poskytovány třetím osobám.

Zákazník uzavřením smlouvy souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi společnosti APIGRO s.r.o. po úspěšném splnění smlouvy, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.


Ověřeno našimi zákazníky

100 % zákazníků doporučuje náš obchod.

→ Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Velice rychlé dodání, vše dorazilo jak bylo objednáno.
Ověřený zákazník, 9.10.2022
Dobré ceny, Rychlé odeslání
Ověřený zákazník, 22.04.2022
Nabídka zajímavého zboží, které je jinak těžko sehnatelné. Rychlá a ochotná komunikace. Ač nemají kamennou prodejnu, možnost osobního odběru.
Ivan S., 19.3.2021