O společnosti WOW

Všechno, co společnost WOW Toys dělá, je ze srdce určeno dětem a také dobrému designu jejich hraček. K vytvoření hračky WOW je třeba 18 měsíců a výsledek je jasný - výjimečné hračky té nejvyšší kvality, které si užívají všechny nové generace.

 • K výrobě hraček využívají pouze vlastní tým odborníků
 • Navrhují každé jednotlivé komponenty hraček zvlášť, aby byly extrémně odolné.
 • Kombinací tradičních a moderních metod designu vyrábí precizně konstruované hračky, které vytváří pocit, že jsou vyráběné ručně.
 • Každá hračka je testována dětmi
 • Díky desetiletí pečlivé a odpovědné spolupráce s dlouhodobými partnery jsou zaručeny vysoké standardy zboží WOW.

WOW je jednou z již zaběhnutých hračkářských společností, která je zcela odhodlána k inovaci, designu a kvalitě v oblasti hraček pro děti v předškolním věku. Společnost WOW vyniká v oblasti vývoje výrobků a rozumí všem složkám, ze které pak ve finále vzniknou skvělé hračky!

Skvělý britský design

 • Originální a exkluzivní vzory
 • Tým specialistů na výrobu hraček
 • Každá hračka je testována dětmi
 • Hračky WOW získávají různá ocenění

Bezpečnost

 • Neobsahují malé části
 • Neobsahují PVC
 • Neobsahují nebezpečné baterie
 • Neobsahují toxické barvy

Všechny hračky jsou nezávisle testovány, aby splňovaly současné Evropské a Americké bezpečnostní normy, plus neobsahovaly kadmium, ftaláty a PAH.

Nevyžadují žádné baterie

Hračky WOW jsou na setrvačník a zahrnují mnoho chytrých mechanických vlastností, které jsou ještě více podpořeny dětskou představivostí a energií – to znamená žádné baterie! Hračky tedy vydrží a nezatěžují životní prostředí.

Vzdělávají

Hračky WOW stimulují vzdělávání dětí prostřednictvím kreativní hry a objevování spolu se zářivými barvami, zvuky a mechanickými vlastnostmi a pomáhají s vývojem v prvních letech života dítěte.

Jsou nerozbitné

Hračky WOW jsou nerozbitné! Vynikající design, vysoce kvalitní materiály a přísné kontroly kvality jsou zárukou dlouhé životnosti.

Historie firmy WOW

Již odjakživa měl pan Nadim Ednan-Laperouse slabost pro hračky. Ve svých 25-ti letech, krátce po absolvování průmyslového designu, založil svou vlastní společnost. Jeho přímý přístup mu brzy pomohl získat zakázky v oblasti projektování hraček pro velké mezinárodní hračkářské společnosti a tolik práce jej přivedlo na způsob jak rozšířit své působení. Nadim přijal tým talentovaných designérů.

Život šel dál, ale Nadim měl vždycky jasné poslání hned od začátku - skvělý design kvalitních hraček s reálnou dlouhotrvající herní hodnotou, které nejsou závislé na bateriích. Neexistovaly by zde žádné finanční škrty ve prospěch masivních reklamních rozpočtů.

Pouze skvělý design, bezpečnost a dlouhá životnost hraček by naplnily Nadimův slib a vizi.

Nadim poprvé představil hračky WOW v roce 1997 na veletrhu hraček v Londýně mezi všemi mezinárodními obry v oblasti hraček. Silný a chytrý design hraček WOW brzy upoutal pozornost několika vlivných britských obchodníků. Od té doby se značka WOW rozšířila a rozrostla a je k dostání ve více než 900 maloobchodních prodejnách v Británii a 40 zemích po celém světě.

Udržováním dobrého designu značka WOW pokračuje a bude pokračovat ve výrobě hraček, které děti milují.

Kvalita a bezpečnost

 • K výrobě nikdy nejsou použity PVC plasty
 • Jsou použity pouze vysoce kvalitní materiály, které jsou velmi silné, takže hračky vydrží a nekazí se.
 • Hračky neobsahují žádné malé součástky
 • Při výrobě se nepoužívají žádné toxické materiály
 • Všechny hračky WOW jsou pravidelně testovány certifikovanými nezávislými zkušebnami a splňují vysoké celosvětové bezpečnostní normy
 • A samozřejmě nemusíte vyhazovat použité baterie, protože zde žádné nejsou

Velká herní hodnota hraček

Všechny hračky jsou navrženy týmem designérů specializujících se na hračky přímo ve zkušebně WOW. Tito designéři přesně rozumějí složení hraček, které je dělají tak skvělými. Dbá se i na ty nejmenší detaily zahrnující speciální funkce, které nenajdete u většiny jiných hraček pro předškoláky.

Hračky WOW jsou navrženy tak, aby si s nimi děti mohly hrát samostatně nebo v kombinaci s jinými hračkami. Děti si tak mohou vytvářet zábavné imaginární světy s přívěsy WOW, které lze připojit k mnoha WOW hračkám, postavičkám a zvířátkům, které k hračkám WOW patří.

Hračky WOW jsou ideální pro hraní her jako ze skutečného života a motivů, které podporují představivost malých dětí. Děti si zamilují dávání postaviček a zvířátek tam a ven z autíček a přívěsů a s přibývajícím věkem zde mohou objevovat další vzrušující detaily.

Výhody pro vývoj dětí

Společnost WOW ví strašně moc o navrhování a vytváření fantastických hraček, které budou děti milovat. Tráví hodně času sledováním toho, jak si děti hrají s hračkami WOW (a přiznávají, že i si s těmito hračkami hrají také!), aby pochopili, jak se hry v průběhu let mění. To znamená, že mnohé z hraček WOW si oblíbí děti od 18 měsíců až do 5 let a dále.

Hračky WOW stimulují schopnost učení se prostřednictvím dlouhodobé kreativní hry s mnoha zajímavými funkcemi, aby se zjistilo, které funkce přesně pomáhají rozvíjet představivost malých dětí. Od základních motorických dovedností k pokročilejším interaktivním sociálním hrám, hračky WOW pomáhají dětem zábavnou formou jak porozumět světu kolem sebe a také jim napomáhají s vývojem v raném věku.

Jasné barvy, zvuky a robustní tvary poskytují vizuální, akustické a hmatové podněty. Vyzkoušejte hračku Rybářská loď Danny!

Výkonné setrvačníkové motory a pohyblivá kola pomohou Vašemu dítěti podepřít se o ně celou svou váhou, aby se naučilo chodit a stalo se tak pohyblivější. Vyzkoušejte hračku Školní autobus Sydney!

Hračky WOW představují mnoho charakterů, užijte si spolu s Vaším dítětem vymýšlení různých příběhů během hraní. V online sekci hračky se podívejte na jejich jména, nebo na samotnou krabici, když si hračky WOW kupujete. 

Vyměnitelné figurky postaviček a zvířátek WOW jsou perfektní i pro uchopení malými dětskými ručičkami a také rozvíjí koordinaci rukou a očí. Hračky mají také mnoho dalších funkcí, které pomáhají rozvíjet jemnou motoriku Vašeho dítěte. Vyzkoušejte hračku Hasičské auto Ernie!

Existuje mnoho speciálních funkcí hraček WOW a mnoho podrobností, které může Vaše dítě objevovat, jakmile bude o něco starší. Tajná „oddělení“ hraček, pohybující se části, odnímatelné kusy a mnoho dalšího. Proč nezkusit hračku Popelář Fred?

WOW hračky jsou skvělé pro chlapce a dívky, aby je sbírali. Jakmile Vaše dítě začne sdílet hračky i s jinými dětmi a začne si vymýšlet příběhy s ostatními dětmi, tak si přímo zamilují vytváření světa s WOW hračkami. Proč nezkusit hračku Sanitka Robin?

Prostřednictvím námětů z reálného života a fantazie, hračky WOW pomáhají stimulovat nápaditou dětskou hru. Více pokročilých funkcí a vlastností těchto hraček znamená, že Vaše dítě může používat svou hračku WOW i další roky. Vyzkoušejte hračku Autíčko s přívěsem pro poníky!

Kouzelné vlastnosti hraček WOW

Některé z našich hraček mají zvláštní kouzelné WOW vlastnosti, které nenajdete u žádných jiných hraček pro předškoláky.

Podívejte se na tlačítko WOW. Pomocí rukou jednoho z panáčků WOW (nebo jen prstem), stiskněte tlačítko a otevřete padací dvířka.

Pomocí nohou jednoho z panáčků WOW, které zároveň slouží jako WOW klíček, otočte a nějaká další část hračky se otočí také ... je to kouzlo!

Hračky WOW obsahují mnoho dalších funkcí, jako je např. tento tajný rentgen.

Ocenění, které WOW za hračky získalo

Nejsme jediní, kdo si myslí, že hračky WOW jsou úžasné! Např. v roce 2009 se staly hrdými vítězi ceny Play Matters Gold Award v kategorii 12-36 měsiců.

     


Ověřeno našimi zákazníky

100 % zákazníků doporučuje náš obchod.

→ Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Velice rychlé dodání, vše dorazilo jak bylo objednáno.
Ověřený zákazník, 9.10.2022
Dobré ceny, Rychlé odeslání
Ověřený zákazník, 22.04.2022
Nabídka zajímavého zboží, které je jinak těžko sehnatelné. Rychlá a ochotná komunikace. Ač nemají kamennou prodejnu, možnost osobního odběru.
Ivan S., 19.3.2021